מתכון אסייתי סודי מ-2 מרכיבים בלבד מבטיח: כך תראו צעירים ב-10 שנים

אם יש דבר אחד נכון לגבי כל הנשים, זה שכל אחת רוצה להראות צעירה יותר מגילה האמיתי.

תעשיית הקוסמטיקה יודעת זו ומשלשלת לכיסה מליארדי שקלים כל שנה, האבסורד שאם הם ימציאו משחה שאכן מעלימה את הקמטים הם כבר לא יריווח מליארדי שקלים.

לכן הרוב המוחלט של המשחות והתכשירים מכילים את המרכיב שגורם ליובש וקמטים יותר מכל – מים (אקווה  (Aqua – בכדי שיוכלו להמשיך להיות רווחים.

היום יותר ויותר אנשים מבינים זאת וחוזרים לרפואה האלטרנטיבית הטבעית ושם מגלים את התוצאות המפתיעות והחלק הטוב ביותר , הרכיבים עולים שקלים בודדים בעוד התכשירים הקוסמטיים מגיעים למאות ואלפי שקלים.

למרבה המזל, באסיה התגלה התכשיר היעיל ביותר למלחמה בקמטים ונזקי עור וכל אחד יכול להכין אותה בבית בקלות ותוך דקות בודדות בלבד.

מרילין מונרו וג'ניפר אניסטון הן 2 מתוך מפורסמות רבות מעמק הסיליקון אשר העידו שהן משתמשות במשחה הזו באופן קבוע ב"טיפולי היופי" שלהן.

מסתבר שלא תמצאו מוצר טוב יותר, בטוח יותר ובמחיר סביר יותר מאשר וזלין שיעלים את הקווים והקמטים מהפנים שלך.

וזלין באמת מפחית קמטים?

וזלין שמשמש לרוב כטיפול לשפתיים סדוקות ויבשות, מטפל גם בקמטי פנים ועיניים מאחר והוא בעל משקל מולקולרי גבוה שיוצר שכבת אטום על העור וזה שומר עליו מנזקים חיצוניים.

וזלין מעניק לחות לעור ובכך יעיל מאוד נגד הקמטים, למעשה הוא מונע קמטים על ידי כך שלוכד את הלחות פנימה ומונע את אובדנה ובכך מעניק לך עור רך, לח ואלסטי.

לוזלין יש תכונות אנטי אייג'ינג ויכול להפחית באופן ברור את הקמטים.

איך הוזלין נלחם בקמטים?

קמטים יופיעו לרוב על עור יבש וזו הסיבה שכל רופאי העור מייעצים לאנשים עם עור יבש להשתמש בקרם לחות לעיתים קרובות.

גם ברפואה המודרנית וגם במסורתית חלבון הביצה ידוע בסגולות שלו בטיפול בנזקי עור וכמו כן מסכות אנטי אייג'ינג רבות מבוססות עלי (סרטון הכנה בסוף המאמר).

ברפואה הסינית גילו שוזלין יחד עם חלבון הביצה מביאים לתוצאות מהירות ונהדרות בכל הנוגע לנזקי עור וטיפול בהעלמת קמטים.

האם וזלין וחלבון מונעים קמטים?

קמטים מתרחשים באופן טבעי כחלק מתהליך הזדקנות האדם, יחד עם זאת, שימוש בתכשיר חלבון וזלין באופן קבוע ידחה ויעכב את קמטי העור.

כדי לקבל ולספוג את מרבית התכונות של חלבון וזלין נגד קמטים, יש למרוח אותו באופן קבוע לפני השינה על עור נקי, זה יעשיר את עורך בלחות ויגרום לפנים שלך להיראות צעירות יותר בבוקר.

חלבון וזלין בקמטים סביב העיניים

ניתן להיפטר בקלות מקמטי העיניים, יש לנקות ביסודיות את האזור מתחת לעיניים ולהסיר איפור.

האם חלבון וזלין הינו בטוח?

וזלין, או בשמו האמיתי – פטרולאום או פרפין רך, מכיל פחמימנים מוצקים, שמן מינרלי, אלכוהול ולנולין והינו בטוח לשימוש על השפתיים, הפנים, סביב העיניים ובכלל זה על שאר חלקי הגוף החי.

התכשיר כלל לא מסוכן. אך יש לזכור כי השימוש הינו לשימוש חיצוני בלבד ואין להשתמש על כוויות טריות ובתוך האף.

צפו בסרטון להכנת התכשיר הביתי והמשיכו לשלוח לנו את התוצאות הנהדרות שאתן מקבלות!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שינוי גודל גופנים