מחקרים: נשים מעדיפות גבר עם "כרס בירה" הם מושכים יותר וחיים זמן רב יותר

בשורה משמחת למרבית הגברים!  גברים שמנמנים חיים זמן רב יותר, הם אטרקטיביים יותר בעיניי המין השני וטובים יותר בהעברת הגנים שלהם מאשר החברים הרזים שלהם.

עליה במשקל בעקבות ירידה ברמות הטסטוסטרון אולי אינה מתאימה לאידיאל של "גבר גבר", אך היא למעשה מאריכה את החיים ומחזקת את המערכת החיסונית, כך טוען ריצ'רד בריביקס, פרופסור לאנתרופולוגיה באוניברסיטת ייל המפורסמת שבארה"ב.

במחקר נמצאו עדויות לכך שגברים אלו נוטים פחות לסבול מהתקפי לב וסרטן הערמונית.

בנוסף, עפ"י ספרו של פרופ' בריביקס ההשפעה של שינוי רמות הטסטוסטרון היא אובדן מסת שריר ועליה במסת שומן, השינוי הזה גורם לגברים להשקיע את זמנם בילדיהם ולא לחפש נשים אחרות, בעוד שהגדילה ברמות השומן עשויה להפוך אותם לאטרקטיביים יותר עבור נשים.

"שינוי בהרכב הגוף לא רק גורם לגברים לקנות מכנסיים עבים ונוחים יותר אלא גם מקל על השרידות  ובאופן היפותטי, יוצר סביבה הורמונאלית שתקדם ותתמוך יותר בהשקעה 'אמהית' "

עם זאת, מחקר שנערך באוניברסיטת קיימברידג 'בשנה שעברה מצא כי נשים המחפשות אב עבור ילדיהן צריכות לבחור רצים למרחקים ארוכים, אשר באופן מסורתי יש רמות שומן נמוכות מאוד, מכיוון שיש להן סיכוי גבוה יותר לנהוג במגע חזק יותר וספירת זרע גבוהה יותר.

אז למי אתם מחכים? תוציאו את הבירות והבשר ולכו תגדלו לעצמכם כרס! וכמובן אל תשכח לתייג מישהו שחייב לשמוע על המחקר הזה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שינוי גודל גופנים