זוגיות: 7 דרכים מבריקות לסיים מייד כל וויכוח

זוגיות: 7 דרכים מבריקות לסיים מייד כל וויכוח

טרם נולד הזוג שלא רב או מתווכח מידי פעם, חלק מהזוגות יותר חלקם פחות וזה נורמלי וטבעי לחלוטין.

לעיתים, ריב קטן על דבר שטותי ולא מהותי, מאיץ והופך למריבה קשה שלעיתים נגמרת בפרידה, שיכלה להימנע בקלות.

צוות ויראל סיסטר מציג בפניכם ובפניכן 7 דרכים נפלאות לסיים/להמנע מוויכוח.
בלי להצטער, בלי לכעוס ובלי מחשבות מיותרות, לאגו אין פה מקום ואם תפעלו על-פי האיורים הבאים תחוו קשר טוב ובריא יותר ופחות עצבני ורועש.

1.אל תמעיטו ברגשי בן/בת הזוג – דברו על הרגשות ושתפו איך אתם מרגישים, פנו ללב הפרטנר שלכם.

2. אל תהיו ביקורתיים – ביקורת אף פעם לא נגמרת טוב, גם כשהכוונה טובה מבחינת הצד המבוקר אתם רק החמרתם את המצב, אל תעליבו ואל תתנשאו על בן הזוג שלכם.

3. אל תתנשאו על בן הזוג שלכם – אף אחד לא אוהב אנשים מתנשאים ויהירים! בטח לא שבן הזוג שלך כזה. אל תביטו מלמעלה על בן הזוג ושתפו אותו במחשבות שלך, בלי פילטרים של ציניות יוהרה והתנשאות.

4. זה תמיד פחות גרוע מבמחשבות שלכם – כשאנחנו חושבים על בן הזוג כשלא נמצא לידנו, המח היצרתי שלנו תמיד ידמיין את התסריט הכי גרוע! נשים, הגברים שלכם לא מבלים אם נשים כל פעם שאתן לא מסתכלות, תני לגבר שלך קצת קרדיט.

5. אל תחפשו מישהו להאשים – זה כבר התרחש, לא משנה מי אשם ולמצוא לא יקדם ולא יעזור בשום דבר. בן הזוג שלכם הוא לא האדם לפרוק עליו את העצבים והמתחים.

6. נקודת מבט – תמיד, אבל תמיד יש דרך להציג אותו הדבר בכמה דרכים שונות, נסו קודם את הדרך הרגועה לפני שמתריסים את הצד השני ונוקטים בגישה קשוחה ו/או עצבנית.

7. הניחו לאי הבנות מהעבר – לא צריך לטחון כל נושא ולא צריך לריב יותר מפעם אחת על אותו הדבר. יש דרכים נוספות להשיג את מבוקשכם, לרוב זה יהיה תלוי במילים שתבחרו.

לעיתים אנו שוכחים ששני צדדים מעורבים במערכת היחסים ושניהם רוצים בטובתה.

הטיפ הטוב ביותר, הוא לספור עד 10, גם גמישות היא תמיד האופציה טובה יותר, כשאתם משוחחים ומבינים את שתי נקודות המבט הכל נראה אחרת.

יש לכם טיפים נוספים לזוגיות מנצחת? שתפו אותנו בתגובות!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שינוי גודל גופנים