היא נכנסה להריון אחרי 10 שנים של טיפולים – 4 ימים לאחר מכן קיבלה את הטלפון מהרופא שהודה בבהלה בטעות האיומה

לרצות משפחה ולא להיות מסוגלים להקים אחת כזו היא הרגשה נוראית.

למרבה הצער זוגות רבים בארץ ובעולם נלחמים עם אי פוריות שעולה וגוברת מסיבות רבות בניהן התפתחות הטכנולוגיה שהגדילה את החשיפה שלנו לקרינה.

שון וקרולין סבג' הם אחד מאותם הזוגות הללו,  מעל 10 שנים הם ניסו להכנס להיריון אך לצערם ראו עשרות בדיקות היריון שליליות.

קרולין ושון נישאו בשנת 93 וביום הנישואין שלהם נולד בנם הבכור, אך מאז הזוג ניסה ולא הצליח להכנס שוב להיריון, לכן פנו לטיפולים ולאחר זמן מה קיבלו את הבשורה המדהימה – קרולין בהיריון!

הזוג, שחלמו על בית מלא ילדים המשיך לנסות אך לרוע המזל לא הצליחו להכנס שוב להיריון, ז זה היה שהם קיבלו את ההחלטה – הפרייה חוץ גופנית.

ברחמה של קרולין הושתל עובר, לאחר מספר ימי, הרופא מסר את הבשורה המיוחלת – נתפס! קרולין בהיריון! הזוג שעבר שנים לשל טיפולים וניסיונות לא ידע נפשו מרוב אושר, הם לא ציפו למה שעומד לקרות.

חלפו מספר ימים וקרולין מקבלת טלפון מהרופא שלה להגיע דחוף למרפאה.

בני הזוג הגיעו לרופא וקיבלו הודעה שהולכת לטלטל את עולמם – היו בלבול בעוברים והתינוק שברחם קרולין הוא לא התינוק שלה!

בני הזוג נאלצו לקבל את ההחלטה הקשה ביותר בחייהם, האם לאחר הניסיונות הרבים הם יפלו את התינוק או שמא ישמרו את ההיריון ויגדלו את הילד שלא שלהם, או ימסרו אותו להוריו הביולוגיים.

"עברנו ממצב של הלם ובהלה ועיכלנו שזה עומד לקרות. זה היה קשה מאוד, אבל אנחנו מרגישים שקיבלנו את ההחלטות הנכונות" הסבירה קרולין.

שון וקרולין יצרו קשר עם ההורים הביולוגיים, שאנון ופול מורל, הם החליטו שהם הולכים להעניק להורים הביולוגיים של העובר, את המתנה הכי גדולה שאפשר לתת – ילד!

קרולין גדלה ברחמה את התינוק שלא שלה וילדה בניתוח קיסרי, ארבעה שבועות מוקדם יותר מהתאריך המשוער.

הייתה לה חצי שעה בלבד עם התינוק בטרם מסרה אותו להוריו הביולוגיים שהיו אסירי תודה שהחליטו לקרוא לילד לוגן.

אחרי אותה חוויה, קרולין חשבה שהיא עברה הכל אך זה לא סוף הסיפור.

קרולין ושון שהיו נחושים למשפחה מרובת ילדים, הודיעו שהם מצפים לתאומים, הפעם באמצעות אם פונדקאית.

"תאומי נס" הם קראו להם –  איזבלה ורייגן הביאו שמחה עצומה למשפחה.

"התאומים עזרו לרפא חלק מהצער שנגרם מהחוויה עם לוגן, הם לא תחליף אבל הם הדבר הטוב ביותר שהמשפחה שלנו יכלה לבקש כרגע" אמרה קרולין.

חושבים שזה הסוף? חשבו שנית! בשנת 2018 קרה הבלתי יאמן באמת, לאחר שהרגישה לא טוב וסבלה מהקאות מידי בוקר, כשהיא בת 45, קרולין החליטה לעשות בדיקת היריון למרות שחשבה שהיא עקרה.

"לא יכול להיות" קרולין בהיריון טבעי, הבשורה התקבלה משום מקום אך בני הזוג קיבלו אותה באהבה רבה, שכן ידעו כמה מבורך הדבר, במיוחד הם ששנים רבות עברו תלאות.

כולנו מכירים זוג שמתקשה להכנס להיריון, שתפו אותם עם המקרה המדהים של שון וקרולין שיבינו שגם בחלק מהמקרין בהם הרופאים אומרים אחרת, הכל אפשרי!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שינוי גודל גופנים