בעלי בית קפה נתנה להומלס עבודה – כשראתה מה תיעדה המצלמה היא הייתה בהלם מוחלט

כשאנו עוברים ליד אדם חסר בית אשר יושב בצדי המדרכה ומבקש בבושה וענווה כסף בכדי לשרוד, הלב מחמיץ למראה שכזה, אך למרות זאת רבים יחלפו על פני השקופים ללא מתן עזרה.

אביגייל בייר, היא אישה שונה, הסיפור שלה מתחיל לפני כ-3 שנים כאשר פתחה את המסעדה שלה.

יום אחד נכנס למסעדה חסר בית וביקש בעיניים מתחננות מעט כסף, אביגייל שאלה אותו מדוע הוא לא עובד ואף הציעה לו עבודה במסעדה.

מרקוס, ההומלס המופתע ענה לה שהדבר שהוא רוצה יותר מכל זה הזדמנות לפרנס ולהרוויח כסף בעצמו והוא ישמח מאוד לעבוד בשבילה במסעדה.

הוא הודה לאיבייגל שבטחה בו לאחר שכל הניסיונות שלו למצוא עבודה כשלו , בין היתר בגלל העבר הפלילי שלו, הוא שמח על ההזדמנות והבטיח שהוא לא יאכזב.

"היה חסר לי עובד באותו היום, אז הצעתי לו את העבודה – הוא פתח את העיניים לרווחה והחיוך שעלה לו באותו רגע עשה לי את היום! הוא ענה לי 'אני אעשה הכל בשביל אוכל' " סיפרה אביגייל.

למרות הכוונות הטובות של אביגייל, עדיין שרר בה הפחד להעסיק גבר, הומלס, בעל עבר פלילי שהיא אינה מכירה כלל.

הימים עברו ואביגייל ראתה את המאמץ והגדלת הראש של מרקוס גם כשהוא נמצא לבד ולא יודע שהוא מצולם, אם הזמן הוא הרוויח את האמון שלה וזכה להיות העובד המצטיין במשך מספר חודשים ברציפות.

לאחר שאביגייל החליטה להפיץ את הסיפור שלה ושל מרקוס בפייסבוק, היא הייתה בהלם מוחלט ממה שקרה – הפוסט היה מאוד ויראלי וסחף אחריו עשרות אלפי לייקים.

רבים הציעו לתרום למרקוס, אך הוא לא רצה יותר תרומות, הוא רצה לנסות להצליח בכוחות עצמו, אך למרות זאת אביגייל פתחה גיוס המונים והצליחה לגייס מעל 8,000$ (28,000 ש"ח לערך)

הסיפור התפרסם ורבים בעולם התרגשו מההזדמנות שאיבגייל נתנה לאדם שאיננה מכירה והצליחה להוציא אותו מהשאול ולתת לו כיוון חדש וחיובי לחיים.

אין הומלס שרוצה להיות הומלס, רובם הגיעו לרחובות בשל נסיבות החיים, רבים עשו טעויות שהיו צעירים וטעויות הללו הן אלו שמונעות מהם להצליח והתקדם בחיים.

אנו שמחים שיש אנשים כמו אביגייל שהופכים את העולם למקום טוב יותר לחיות בו עם מעשים קטנים שעושים שינויים גדולים!

אנא שתפו את הסיפור המעורר ההשראה הזה אם גם אתם, כמונו, מאמינים שלכל אדם מגיעה הזדמנות שנייה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שינוי גודל גופנים